Kde je nějaká inspirace.... -_-

3. ledna 2014 v 23:03 | LifeIsFight |  Témata Týdne
Inspirace... ráda bych viděla nějakou kolem, ráda bych se jí nějak chytla. Všude kolem by mělo být tolik inspirace, co by člověk nepobral. Ona v podstatě všude kolem je. Ale jako by můj rozhled zakryla hustá mlha, přes kterou nevidím, i když si to tolik přeju. Přála jsem si, aby mojí inspiraci byli lidé, kterých si vážím, které mám ráda a kteří už něco dokázali. Myslela jsem, že už je vlastně znám a svoji vysněnou inspiraci mám přímo před sebou.
Ne...

Přes obličej mi přeletěla pořádná facka. Vlastně několik. Zrovna když jsem si začínala myslet, že je svět v pořádku, že když se něco stane, tak se to prostě spraví. Buď to spravím já, ostatní, nebo prostě čas. Ale ani ten mocný čas na tohle nemá. Začínáte mít rádi, začínáte milovat.. BUM! Myslíte, že jste šťastní. BUM! Všechno je pryč... Z "upřímnosti" je najednou jedna velká lež. Láska se v okamžiku změní v neuvěřitelnou nenávist. A vám zbývá se jen ptát: ,,Proč...?"
Každá taková zkušenost udělá díru do srdce. A to je po čase tak popraskané, že máte pocit, jako by v něm už nebylo to volné, čisté místo. Někde určitě vždycky ještě kousek zbyde, jen je třeba dávat pozor, aby vám i ten nepraskl.
Říká se, že čas vyléčí všechny rány. Ale není to tak. Veškeré vzpomínky, všechno ve vás zůstane. A i když si to možná nechcete přiznat, vždycky je něco, co vám to připomene. Ale konec pesimistických (pravdivých?) keců.

Co je tedy mojí inspirací teď? Na lidi se spoléhat nemůžu, ti přestali být mojí inspirací a s tak zničeným srdcem už ani nikdy nebudou.
Můžu říct, že v současné době NEMÁM žádnou velkou inspiraci. Jen je tu spousta nových věcí. Jsem zase o rok starší, zvykám si na psaní čtverky místo trojky, vstoupila jsem do nového života v novém prostředí, našla jsem partu zajímavých lidí, pro vyrovnání toho dobrého se špatným jsem taky posrala spoustu věcí... Snažím se držet satanských zákonů země, protože je to podle mě jediné "jedenáctero", které není blbé, pošahané, dementní nebo svazující.. Vlastně to můžu nazvat takovou malou inspirací. Celkově mi to přijde fér, každý dostane to, co si zaslouží. Ale to by bylo na další článek... Třeba příště.

Možná jsem odbočila úplně jinam. Ale každý ať si bere toto téma jak chce. Každý článek by měl být originální podle člověka, co jej píše. Aby mohl být inspirací pro další originální články...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Biorobot Biorobot | 28. ledna 2014 v 22:43 | Reagovat

Žiješ ve světě, kde hodnoty určují lidé.
Sama se určitě mnohými z nich řídíš, jen přemýšlíš o těch "špatných", které tě trápí, přitom si možná ani neuvědomuješ krásu těch, které považuješ za samozřejmost.
Ta tvá jedenáctka je jen další z návodů, podle kteých by jsi měla žít. Připadne ti rozumná, protože apeluje na tvůj zdravý rozum a tváří se, že je právě člověk tím, kdo by měl řídit svůj život. Tak proč nějaká "-ctera" či zákony? To už se raději inspiruj humanismem.
A věř v sama sebe (většině právě tahle víra chybí), pokud nemůžeš najít inspiraci u svých blízkých. Jelikož každý člověk může být inspirací pro ostatní. Včetně tebe. Člověka. Nelámej nad všemi lidmi hůl. Nezaslouží si to.

Zkus být -dobrou- inspirací pro ty, kvůli kterým jsi nešťastná. Anebo mě pošli do prdele, jelikož ses o můj názor neprosila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama